Produkty

Apleplus Forte

30 kapsułek, Suplement diety
APLEPLUS forte na odchudzanie ocet jabłkowy z zieloną herbatą

Charakterystyka: Naturalne składniki zawarte w occie jabłkowym pobudzają trawienie i poprawiają metabolizm głównie tłuszczów i cukrów co jest pomocne przy odchudzaniu, a pektyny wpływają na obniżenie poziom cholesterolu. Zielona herbata wspomaga trawienie i redukcję tkanki tłuszczowej. Jest źródłem polifenoli. Może wykazywać działanie antyoksydacyjne. Witaminy C i E to znane naturalne antyoksydanty ochraniające organizm przed "wolnymi rodnikami" zaburzającymi prawidłowe funkcjonowanie komórek.


Składniki: 150 mg ekstraktu octu jabłkowego; 100 mg sproszkowanych liści z zielonej herbaty; 60 mg witaminy C (100%*) (kwas askorbinowy);    10 mg witaminy E (100%*).
* % realizacji zalecanego dziennego spożycia dla osób dorosłych.

Sposób użycia:  Dorośli 1 kapsułkę  dziennie przełknąć i popić płynem.Preparat otrzymał Pozytywną Opinię Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu.

 

UWAGA:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zrównoważonego jedzenia i zdrowego trybu życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (15- 25ºC) w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Masa netto: 8,58g